JAK SPRÁVNĚ VYBRAT KABELKU


Správný výběr kabelky dodá Vašemu outfitu tu správnou šťávu a mnohdy ulehčí život.

Dle průzkumu více než 61% žen vlastní víc než dvě kabelky, přesto mnoho z těchto žen používá s železnou pravidelnosti jen jednu. Proč je tomu tak a jak to změnit? O tom se dočtete od naší stylové poradkyně.

Kabelka je symbol ženskosti a její krásny. Freud vnímal tento módní doplněk jako spodobnění ženských genitálií, stejně lákavé a v náznacích pod oblečením tajemné.

Jak správně vybrat kabelku


Dříve než si pořídíte nový kousek do vašeho „kabelkového“ šatníku, je zapotřebí si odpovědět na tyto zásadní otázky. 

  • k jaké příležitosti kabelku budu využívat
  • co se má do ní vejít
  • k čemu ji chci nosit – barevné sladění
  • jedná se o sezónní doplněk nebo toužím po celoročním

Dalším významným aspektem, který bude mít vliv na celkový dojem je barva kabelky. Černou klasikou nezkazíte vůbec nic. Hodí se k ležérnímu outfitu stejně jako k elegantnímu stylu. O to víc když je vyrobená z kvalitní jemné kůže. Se změnou ročního období přichází změna barvy kabelky. V podzimních kolekcích se objevují kabelky tmavších barev, kdežto v jarních jsou to světlé a barvené odstíny kabelek. Proto je také důležité si uvědomit, zda vyrážím za sluníčkem na pláž nebo se jdu pokochat zimní panoramou zasněženého města.

Češky berou kabelku jako druhotnou věc a její výběr hodně podceňují. Přestože je právě kabelka každodenním doplňkem i pro pracovní schůzky. 

Jak správně vybrat kabelku


(c) 2017 - 2021 Nejkabelka.cz | prodej dámských stylových kožených kabelek