O eshopu nejkabelka.cz 

Jak vše začalo

Psal se rok 2013 a já měla v hlavě myšlenku na novou koženou kabelku. Komentář mého manžela: „…zase další…“ jsem s úsměvem na tváři ignorovala a ponořila se do svých představ o novém designovém doplňku do svého šatníku. Ano, uznávám, jsem blázen do kožených kabelek. A tehdy jsem si uvědomila, jak by bylo báječné, tyto skvostné doplňky nabízet i jiným „potřebným“ ženám.

 

Co nabízíme

Nejkabelka.cz nabízí širokou paletu různorodých modelů kožených kabelek. Špičkové provedení zaručuje nejvyšší kvalitu těchto módních doplňků. Najdete zde kabelky pro každodenní nošení, ale i pro speciální příležitosti. Na své si přijdou i pánové, pro které jsme připravili designové crossbody kabelky v sekci UNISEX. S naši vášní pro kůží a modu jsou kabelky vybírané s láskou. Na vaše dotazy a přání rádi kdykoli zodpovíme a pro naše příznivce na Facebooku budou všechny novinky aktualizovány.

 

Naše přání

Chceme, aby pro Vás byl nákup Vaši nové kabelky příjemným zážitkem. Proto jsme se zaměřili na jednoduchost a přehlednost našeho eshopu. Zboží je vybíráno s vášní pro kožené doplňky a jejích 


(c) 2017 - 2021 Nejkabelka.cz | prodej dámských stylových kožených kabelek