Způsoby dopravy

Zboží skladem odesíláme do 2 pracovních dnů od objednávky, nejdéle do 5 dnů. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně Vás o tom informujeme.

O odeslání zboží Vás vždy informujeme e-mailem a SMS. U většiny nabízených způsobů dopravy bude zboží doručeno do druhého dne od podání.


Nakupte nad 1500 Kč a náklady na dopravu máte ZDARMA! 

Doprava zdarma platí při volbě dopravce IN TIME a pro způsob platby převodem na účet.

Nabízíme tyto způsoby dopravy:
 



Česká pošta - balík do ruky

Česká pošta

Zboží je doručeno Českou poštou následující pracovní den po odeslání. V případě nezastižení je vám ponecháno oznámení a balík si můžete vyzvednout na vaši poště. Zásilka je na poště uložena pouze 5 dní.

  • při platbě předem: 79 Kč
  • při platbě na dobírku: 109 Kč


Přepravní společnost IN TIME

In time

Zboží je doručeno zásilkovou službou In Time do 3 dnů po odeslání. Vyplňte prosím doručovací adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. Pokud si necháváte zásilku doručit do zaměstnání, kromě Vašeho jména a adresy prosím vyplňte také název firmy.

  • při platbě předem: 59 Kč
  • při platbě na dobírku: 89 Kč


Osobní odběr

Zboží bude pro vás obratem připraveno na adrese:

Za Kovářským rybníkem 269
149 00 Praha - Šeberov.

O jeho přistavení budete informování emailem a vy si je pak můžete vyzvednout po dobu pěti pracovních dnů, od pondělí do pátku v předem stanovené době. Po domluvě i v pozdějších odpoledních hodinách. Platba je možná pouze v hotovosti.



Slovenská republika

Přepravní společnost IN TIME

In time

Zboží je doručeno zásilkovou službou In Time do 3 dnů po odeslání. V případě nezastižení je vám ponecháno oznámení a zásilka je vám doručena následující den nebo dle domluvy s řidičem.

  • při platbě předem: 149 Kč

(c) 2017 Nejkabelka.cz | prodej dámských stylových kožených kabelek